شرکت تعاونی مواد غذایی تژه نوش

شركت تعاوني مواد غذايي تژه نوش به عنوان يكي از شركت هاي خلاق، نوآور و پيشرو در زمينه توليد انواع نوشيدني هاي طبيعي فعاليت خود را از سال ١٣٨٣ شروع و با چشم انداز حركت بسمت تهيه فرمولاسيون و توليد نوشيدني هاي انرژي زا و نسل جديد روند حركت و توسعه خود را برنامه ريزي نمود.
از بدو توليد، محصولات طبيعي خود را در غالب نوشيدني هاي پالپ دار از جمله آلوئه ورا و تخم شربتي با طعم هاي كه حاصل تحقيقات ميداني چند ماهه از ذائقه مصرف كننده بود در غالب بسته بندي هاي جديد وارد بازار نمود و سپس با توجه به ايجاد تقاضاهاي جديد در بازار مصرف، برنامه ريزي وهدفگذاري بعدي خود را براي فرموله كردن و در نهايت توليد محصولات ورزشي و پركالري، انجام داد كه نتيجه آن توليد نوشيدني هاي ويتامين سي و انرژي زا در سال ۱۳۹۱ بود.
اين شركت توفيق آن را داشته است كه براي اولين بار در كشورنوشيدني ويتامين سي كه حاوي منابع سرشاري از ويتامين هاي ب2، ب3، ب5 ، ب6 و ويتامين سي را داشته را با سه برند مختلف توليد و در اختيار بازار قرار دهد.

لازم به ذكر است كه اين شركت در حال حاضر توانايي توليد انواع نوشيدني هاي پالپ دار، گازدار،بدون گاز وآبميوه در انواع بسته بندي هاي شيشه، قوطي و پت در سايزهاي مختلف را دارا مي باشد.

tajehnoosh's products

https://www.aparat.com/v/BrzPU